دسترسی نامحدود به اینترنت با VPN کریو

چین دسترسی نامحدود به اینترنت را با مسدود کردن سرویس هایی که به کاربران اجازه می دهند تا سانسورهای دولتی را دور بزنند کنترل کرد.

چندین اپراتور خارجی از سرویس های شبکه خصوصی مجازی روز جمعه گفته اند که دسترسی به سرویس های آنها در چین دچار اختلال شده و کاربران برای دسترسی به سایت های خارجی با مشکل مواجه اند.

china-internet-control

شبکه های خصوصی مجازی یا VPN از طریق ایجاد یک تونل رمزگذاری شده بین یک کامپیوتر یا تلفن هوشمند و یک سرور در کشورهای خارجی کار می کنند. همه ارتباطات از درون تونل ارسال می شوند، به طور موثر ترافیک اینترنت را از فیلترهای دولتی که تعیین می کند آیا یک سایت قابل دسترسی است یا خیر، محافظت می کند. خرید کریو VPN ها توسط شهروندان چینی برای دست یابی به منابع اخبار خارجی براب افراد مقیم و ارتباطات مرتبط به کسب و کار روزانه استفاده می شوند. خرید فیلتر شکن در غالب VPN مزیت فراوانی در دسترسی بهه سایت های محدود شده دارد.

خرید StrongVPN یک ارائه دهنده تجاری است که یک شبکه از سرورها را در سراسر جهان اجرا می کند، کاربران در چین گفته اند  اخیرا مشکلاتی در اتصال به برخی از این سایتها به وجود آمده است. اظهار نظرها نشان داده است این لیست در حال تغییر است و برخی از سرویس ها یک روز کار می کنند و روز بعد دچار مشکل اند. می توانید خرید VPN و خرید کریو از ارائه دهنده معتبر را از vmoptions.asia انجام دهید.

Golden Frog دیگر ارائه دهنده کریو VPN گفته است آنها ممکن است قادر باشند به سرویس دسترسی یابند اگر از هنگ کنگ یا هلند متصل شوند نسبت به اینکه بخواهند از استرالیا یا ایالات متحده متصل شوند.

روزنامه Global Times گزارش کرده است که مشکلات بخاطر ارتقا سیستم سانسور چین بوده است. مقاله دولتی تحلیل گر چینی که نامش ذکر نشده است مصر است اطاعت کاربران اینترنت از سیستم سانسور اینترنت دولت برای ایمنی است.

چین بیش از600 میلیون کاربر اینترنت دارد و همه آنها توسط Great Firewall کنترل می شود، یک سیستم سانسور استادانه که موضوعات خاص را از وب سایت های داخلی و سایتهای خارجی حاوی اخباری که دولت نمی خواهد مردم بخوانند را مسدود می کند.

لیست سایتهای مسدود شده همیشه در حال تغییر است اما شامل سایتهای اصلی خبری مانند BBC ، سایت های راسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook و سایتهایی مانند WordPress و Google Maps است. اخیرا دسترسی به Gmail نیز مسدود شده است و این ناراحتی زیادی برای خارجی های ساکن این شکور به ارمغان آورده است و باعث افزایش اتکا به خرید VPN ها شده است.

خرید VPN و خرید کریو در vmoptions.asia

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *